اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

۹۵ نقطه حادثه خیز در گلستان شناسایی شد۹۵ نقطه حادثه خیز در گلستان شناسایی شد

گرگان-مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای گلستان با بیان اینکه گلستان دومین استان کشوراز نظرنقاط حادثه خیزاست،گفت:۹۵ نقطه حادثه خیز شناسایی شده استان هم در حال آشکار سازی،رفع واصلاح معایب است.

به گزارش لیفتراک خالد، عادل مصدقی اظهار کرد: احداث ۱۵۰ کیلومتر راه روستایی برای ۲۰ روستا و رشد دو برابری بهسازی و روکش آسفالت و حفاظت از راه‌های استان از مهمترین شاخص‌های این دستگاه در طول دولت سیزدهم به شمار می‌رود.

به گفته وی، ارتقای دو برابری احداث دوربرگردان‌های عریض و استاندارد و افزایش طولی روشنایی‌ها از ۱۸۰ به ۲۶۰ کیلومتر از اقدامات بی نظیر دیگر این دولت است.

مصدقی با بیان اینکه گلستان دومین استان کشور از نظر نقاط حادثه خیز است، افزود: ۹۵ نقطه حادثه خیز شناسایی شده استان هم در حال آشکار سازی و رفع و اصلاح معایب است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان، رشد قابل توجه سامانه‌های ITS در جاده‌های استان و تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام و راکد مانند روگذر فاضل آباد را پس از ۹ سال توقف به عنوان بخشی دیگر از خدمات ارزنده دولت سیزدهم بیان کرد.

مصدقی خاطرنشان کرد: توسعه ناوگان عمومی بار و بهبود ترددهای پایانه مرزی اینچه برون با برقراری روابط دوجانبه با کشور ترکمنستان نیز جزو دیگر دستاوردهای این دولت مردمی محسوب می‌شود.

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان پوشش استحفاظی پنج هزار و ۲۵۰ کیلومتر راه و نظارت بر ۸۴ شرکت حمل و نقل باری و ۷۰ شرکت حمل و نقل مسافری را برعهده دارد.منبع : مهر نیوز