اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

۸۰ اکیپ راهداری البرز در حال تعمیر و نگهداری جاده‌ها هستند |علی زندی فر در گفت وگو با لیفتراک خالد با اشاره به آماده باش نیروهای راهداری البرز برای پاکسازی محورهای استان در بارندگی زمستان گفت: حدود یک ماه است که تیم‌های امانی و پیمانکاری راهداری مشغول آماده سازی محورها برای سفرهای نوروزی هستند.

وی با بیان اینکه اکنون حدود ۸۰ اکیپ در حال تعمیر و نگهداری جاده‌ها هستند، عنوان کرد: اگر جایی بر اثر بارندگی چاله‌ای ایجاد شده باشد با آسفالت گرم و سرد لکه گیری می‌کنند و تابلوهای علائم راهنمای مسیر نیز در حال شست وشو هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به به روزرسانی روشنایی موجود در سطح استان بیان کرد: خط کشی محورها، نصب گاردریل و تابلوی علائم راهنما و هر موردی که نیاز باشد تا محورها آماده سفرهای نوروزی شوند در حال انجام است.

زندی فر مطرح کرد: در ایام نوروز ۱۱ راهدارخانه استان به صورت ۲۴ ساعته فعال هستند و حدود ۲۸ تیم راهداری نیز در حالت آماده باش قرار دارند و ۲۰۰ نفر از نیروها در ایام عید به خدمت رسانی به مردم، مسافران و کاربران جاده‌ای می‌پردازند.

وی خاطرنشان کرد: مقرر شده جاده چالوس نیز از ساعت ۲۴ چهارشنبه باز شود اما چون گالری‌های پیش ساخته در این محدوده در حال نصب هستند، اگر امروز عملیات عمرانی به اتمام برسد، محور بازگشایی شده و در غیر این صورت انسداد تمدید می‌شود تا محور برای سفرهای نوروزی آماده شود.منبع : مهر نیوز