لوگو-لیفتراک-خالد-khaled-liftrack

0172 188 0912

۱۳۰ دستگاه اتوبوس به مرز خسروی اعزام شدند۱۳۰ دستگاه اتوبوس به مرز خسروی اعزام شدند

کرمانشاه- نماینده وزارت کشور در امور حمل و نقل مرز خسروی گفت: ۱۳۰ دستگاه اتوبوس برای جابجایی زوار اربعین به مرز خسروی اعزام شدند.

به گزارش لیفتراک خالد، صبح پنجشنبه آئین بدرقه ۲۰ دستگاه اتوبوس سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه به مرز خسروی در توقفگاه ترمینال شهید کاویانی کرمانشاه با حضور محمدرضا آمویی فرماندار، خسرو زرافشانی رئیس شورای اسلامی شهر، برومند نامداری معاون شهردار و جمعی از مسئولین شهرداری کرمانشاه برگزار شد.

محمد مهدی احمدی در حاشیه این برنامه با اشاره به اینکه امسال نیز وظیفه حمل و نقل زائران اربعین حسینی از قصرشیرین تا مرز خسروی به عهده سازمان حمل و نقل مسافر و شهرداری کرمانشاه است، اظهار کرد: با توجه به دستورالعمل وزارت کشور باید ۱۳۰ دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران اربعین حسینی به مرز خسروی اعزام شوند.

وی افزود: نخستین کاروان اعزامی به مرز خسروی صبح امروز با استعداد ۲۰ دستگاه صورت گرفت و به تدریج در روزهای آتی باقی اتوبوس‌ها نیز اعزام می‌شوند.

نماینده وزارت کشور در امور حمل و نقل مرز خسروی تصریح کرد: با توجه به ۲۴ ساعته شدن مرز خسروی تمامی ناوگان حمل و نقلی از قصرشیرین تا مرز خسروی به صورت سه شیفت و ۲۴ ساعته به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی می‌کنند.

احمدی در خصوص بازه زمانی خدمات‌رسانی به زائران در مرز خسروی، گفت: تا اتمام برنامه زیارتی اربعین و بازگشت آخرین زائر مرز خسروی تمام ناوگان حمل و نقل در مرز خدمات رسانی می‌کنند.‌منبع : مهر نیوز