لوگو-لیفتراک-خالد-khaled-liftrack

0172 188 0912

۱۰ درصد ماشین آلات زمستانی در چهارمحال و بختیاری نوسازی می شوند – |به گزارش لیفتراک خالد، امین قوامی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اینکه فصل بارش‌ها در سال جاری زودتر آغاز می‌شود لذا اقدامات لازم برای استقبال از این فصل انجام شده است و نیروها از ۱۵ آبان ماه آماده‌باش خواهند بود.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری افزود: ۴۲ اکیپ راهداری با ۱۱ اکیپ سیار و ۳۱ اکیپ ثابت، ۴۵۰ نیرو و ۳۰۱ دستگاه ماشین‌آلات آماده خدمت‌رسانی در فصل پاییز و زمستان هستند.

وی ادامه داد: تا کنون ۵ هزار تن شن و نمک خریداری شده و ماشین‌آلات در حال تعمیر و بازسازی هستند و در سال جاری یک دستگاه گریدر، ۲ دستگاه لودر و ۵ دستگاه شن و نمک پاش با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار خریداری شده است.

قوامی با بیان اینکه ماشین‌آلات استان حدود ۱۰ درصد نوسازی می‌شوند، اظهار داشت: همچنین تا پایان سال ۳ دستگاه بولدوزر و ۳ دستگاه گریدر با ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار خریداری می‌شود.

وی بیان کرد: اجاره ماشین‌آلات مورد نیاز نیز در دست اقدام است که سالانه معمولاً ۶۰ تا ۷۰ دستگاه گریدر، تراکتور، لودر و بولدوزر اجاره می‌شود.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در پایان گفت: گردنه‌های گوشنگلی، شاه منصوری، چری، رخ و محور شهرکرد، فارسان و کوهرنگ و محور بروجن به لردگان از مهمترین و پرخطرترین محورها در فصل بارش است که بیشتر نیرو و توان این اداره‌کل در این مسیرها خواهد بود.منبع : مهر نیوز