اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

کلاهبرداری به بهانه تحویل خودرو با قیمت کارخانه در کرمانشاهکلاهبرداری به بهانه تحویل خودرو با قیمت کارخانه در کرمانشاه

کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کلاهبرداری به بهانه تحویل خودرو با قیمت کارخانه در کرمانشاه و دستگیری فرد کلاهبردار خبر داد.

به گزارش لیفتراک خالد، سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از اعلام شکایت چند نفر مبنی بر اینکه شخصی با معرفی خود به عنوان نماینده شرکت‌های خودروساز به آنها وعده تحویل خودرو به قیمت کارخانه را داده و پس از اخذ مبالغ هنگفت متواری شده، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده کارآگاهان مشخص شد متهم پس از تحویل چند دستگاه خودرو به متقاضیان و جلب اعتماد شهروندان از ۱۸ نفر مبلغ ۱۳۷ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده و متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: کارآگاهان اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی متهم در یکی از محلات شهر تهران شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

جاویدان افزود: متهم دستگیر شده پس از انتقال به کرمانشاه و در بازجویی‌های انجام شده به کلاهبرداری میلیاردی از شاکیان اعتراف کرد.

وی از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص و معرفی کلاهبردار دستگیر شده به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.منبع : مهر نیوز