اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

کره شمالی با حضور کیم جونگ اون چندین موشک بالستیک «آزمایش کرد»کره شمالی با حضور کیم جونگ اون چندین موشک بالستیک «آزمایش کرد»

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی گزارش داد که کره شمالی در جدیدترین آزمایش خود با حضور کیم جونگ اون چندین موشک بالستیک از نوع کروز شلیک کرد.

به گزارش لیفتراک خالد، خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی گزارش داد که «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی شخصاً بر آزمایش موشک‌های کروز در رزمایش دریایی این کشور نظارت کرده است.

وبگاه خبری «روسیا الیوم» بامداد دوشنبه به نقل از خبرگزاری رسمی کره شمالی نوشت این آزمایش بخشی از یک رزمایش دریایی نیروی دریایی این کشور برای بهبود مهارت‌های نظامیان ارتش کره شمالی برای انجام حمله در یک جنگ واقعی صورت گرفته است.

طبق این گزارش، ناو مورد نظر به سرعت اهداف خود را بدون اشتباه هدف قرار داده است.

این آزمایش در حالی انجام شده که کره جنوبی و آمریکا رزمایش سالانه خود با نام (Ulchi Freedom Shield) را از روز دوشنبه گذشته آغاز کرده‌اند.

رئیس‌جمهور آمریکا و سران ژاپن و کره جنوبی روز جمعه پس از نشستی در کمپ دیوید که هدف از آن ایجاد جبهه‌ای مشترک در برابر کره شمالی و جلوگیری از نفوذ فزاینده چین بود بر سر گسترش همکاری‌های امنیتی و اقتصادی به توافق رسیدند.منبع : مهر نیوز