لوگو-لیفتراک-خالد-khaled-liftrack

0172 188 0912

پل داروپخش اردبیل مشکل فنی ندارد |به گزارش لیفتراک خالد، نقی باقرزاده پیش از ظهر یکشنبه در بازدید از عملیات درزگیری پل داروپخش اردبیل با اشاره به مسدودی پل داروپخش به علت درز انبساط اظهار کرد: این پل مشکل فنی ندارد بلکه با پیگیری‌های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نصب درز انبساط مدولار پل داروپخش بعد از ۴ سال در حال انجام است.

وی با قدردانی از صبر و شکیبایی شهروندان بابت مسدودی لاین رفت پل داروپخش، خاطرنشان کرد: تا اتمام عملیات عمرانی لاین رفت پل مسدود خواهد شد.

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری اردبیل افزود: میدان وحدت، به عنوان مسیر جایگزین برای عبور و مرور شهروندان مشخص شده و بعد از اتمام درز انبساط لاین رفت، عملیات در لاین برگشت نیز آغاز خواهد شد.

باقرزاده با اشاره به اینکه درزهای انبساط در راستای جلوگیری از وقوع حوادثی و محافظت از عرشه پل‌ها در مقابل نوسانات دمایی، تسهیل عبور و مرور بر روی شکاف مابین قطعات دال مجاور و استحکام پل اجرا می‌شود، گفت: در حال حاضر عملیات مرمت در حال انجام است.

وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم انبساط پل داروپخش را تا ۲۰ روز کاری به اتمام برسانیم و از صبوری شهروندان فهیم قدردانی می‌کنیم.

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری اردبیل با اشاره به هماهنگی با پلیس راهور از شهروندانی که از این مسیر تردد می‌کنند خواست؛ با رعایت به علائم ترافیکی و تابلوهای اطلاع‌رسانی از مسیر جایگزین استفاده کنند.منبع : مهر نیوز