اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

ورود بیش از ۷۴ هزار زائر پاکستانی از مرزهای سیستان وبلوچستانورود بیش از ۷۴ هزار زائر پاکستانی از مرزهای سیستان وبلوچستان

زاهدان- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از ورود ۷۴ هزار و ۸۹۲ زائر پاکستانی از پایانه های مرزی میرجاوه و ریمدان از ۲۷ مردادماه تاکنون به داخل کشور خبر داد.

به گزارش لیفتراک خالد به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان، ایوب کرد با اشاره به ورود ۷۴ هزار و ۸۹۲ زائر پاکستانی از پایانه‌های مرزی میرجاوه و ریمدان از ۲۷ مردادماه تاکنون به داخل کشور، افزود: به منظور ارائه خدمات بهتر به زوار پاکستانی، هزار و ۳۵۳ دستگاه اتوبوس ایرانی برای جابجایی زائران پاکستانی ورودی به کشور اختصاص یافت.

وی ادامه داد: ۶۰۷ دستگاه اتوبوس ایرانی نیز مسئولیت جابجایی زوار پاکستانی به مبادی خارج استان را برعهده داشتند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: طی این مدت، دو هزار و ۱۳۳ زائر کربلای معلی استان نیز با ۶۴ دستگاه اتوبوس به مرزهای غربی کشور اعزام شدند.

کرد بیان کرد: به منظور ارائه خدمات به مسافران، چهار هزار و ۴۳۱ دستگاه اتوبوس نیز برای جابجایی سایر مسافران استان اختصاص یافته است.

وی خاطر نشان کرد: تمام زیر ساخت‌ها و امکانات جاده‌ای، خدمات بین راهی برای زوار اربعین در استان فراهم است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه این استان در مسیر تردد ناوگان حمل و نقل و خیل عظیم زائرین است، ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این خطه پهناور، علاوه بر ایمن سازی مسیرها، نسبت به استقرار ایستگاه پویش راه نجات همراه با برنامه‌های فرهنگی، مذهبی و آموزشی، برپایی موکب‌ها و نصب بنرهای اطلاع‌رسانی، منظر آرایی راه‌ها و همچنین تشدید نظارت‌ها از طریق افزایش گشت‌های مشترک با پلیس‌راه، استقرار تیم‌های امدادی و راهداری در نقاط پرحادثه و دیگر موارد اهتمام جدی ورزیده‌اند.منبع : مهر نیوز