اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

واکنش شهردار تهران به شکایت زنگنه/ با ۱۰۰ سند پاسخ می‌دهم |

واکنش شهردار تهران به شکایت زنگنه/ با ۱۰۰ سند پاسخ می‌دهم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش لیفتراک خالد، آئین آغاز عملیات اجرایی پروژه توسعه شرقی خط ۲ مترو و اتمام فاز نخست پردیس مسافری شرق با حضور شهردار تهران و جمعی از مدیران مدیریت شهری برگزار شد.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به اینکه آقای زنگنه درباره یکی از موضوعات مطرح شده از سوی شما در مناظرات شکایت کرده است، گفت: آقای زنگنه تا کنون ۱۰۰ شکایت از من کرده است و منجر به شکست شده و چگونه رویشان می‌شود دوباره شکایت کنند.

وی افزود: من با ۱۰۰ سند همواره پاسخ ایشان را داده‌ام.

زاکانی همچنین در مورد پروژه پایانه شرق اظهار کرد: کار امروز یک طلیعه و آغاز برای پروژه پایانه شرق است و در ۱۷ هزار متر مربع مساحت آن، کارهای خاصی مانند ایجاد مجتمع تفریحی، هتل و استفاده از ظرفیت سرخه حصار انجام می‌شود.

وی بیان داشت: اساس این کار از دو ماه و نیم دیگر و انتقال مجموعه فعلی پایانه شرق انجام می‌شود و سیستم نوینی برای خدمت به مسافرین در آن حاکم خواهد بود.

شهردار تهران همچنین در خصوص ساخت مسکن نیز گفت: توسعه صنعتی سازی مسکن را در تهران در دستور کار داریم تا سرعت ساخت از ۴ تا ۵ سال به یک سال تا یک و نیم سال برسد. الگوهای آن در حال طراحی است.

زاکانی در پایان در پاسخ به صحبت‌های اقراریان، عضو شورای شهر در خصوص تصویب مصوبه دو میلیارد یورویی چین در فرمانداری نیز توضیح داد: فرمانداری مصوبه را فرستاد برای شورای شهر و در حال حاضر جلسه‌ای در فرمانداری برای این کار در حال انجام است.منبع : مهر نیوز