اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در دستور کار استنوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در دستور کار است

سمنان- وزیر کشور با بیان اینکه افزایش سن ناوگان حمل و نقل عمومی یکی از چالش هایی است که دولت به آن توجه دارد، گفت: نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در دستور کار است.

به گزارش لیفتراک خالد، احمد وحیدی بعد از ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از یک کارخانه خودرو سازی در سمنان با بیان اینکه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در دستور کار است، تاکید کرد: افزایش سن ناوگان حمل و نقل عمومی یکی از چالش‌هایی است که دولت به آن توجه دارد

وی با بیان اینکه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه در بخش تاکسی‌ها و اتوبوس در دستور کار دولت قرار دارد، افزود: سمنان بخش اعظمی از اتوبوس‌های شهری مورد نیاز را تأمین می‌کند که در تفاهم نامه‌ای در سفر رئیس جمهور به سمنان این امر رسمی و عملیاتی شده است.

وزیر کشور بیان کرد: برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشورمان کارخانه‌های خودروسازی پیشنهادات خود را با لحاظ کیفیت و قیمت مناسب ارائه کنند تا با آنها وارد مذاکره بستن قرارداد شویم.

وحیدی با اشاره به بازدید از کارخانه خودرو سازی در سمنان گفت: اگر این کارخانه بتواند ۸۰ درصد محصولات خود را ایرانی و داخلی کند می‌توان با آن قرارداد بست.منبع : مهر نیوز