اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

ناوگان اتوبوسرانی شرق و جنوب تهران از امروز نونوار شد |

ناوگان اتوبوسرانی شرق و جنوب تهران از امروز نونوار شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش لیفتراک خالد، آئین رونمایی از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران از محل قرارداد شهرداری با دو شرکت امروز با حضور مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، محسن هرمزی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی، پوریافر شهردار منطقه ۲۱ و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.

علیزاده در ابتدا با بیان اینکه امروز رونمایی از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس از محل قراردادهای سال گذشته را شاهد هستیم، گفت: این اتفاق با همت شورای شهر تهران از محل قراردادی که سال گذشته با شرکت‌های داخلی منعقد شد، تأمین شده است.

وی با بیان اینکه در دوره جدید اولین گام شهردار تهران در روز اول قرارداد ۱۷۵ اتوبوس با شرکت ایران‌خودرو بود که نشان از این داشت که مدیریت جدید شهری توجه ویژه ای به حوزه حمل و نقل دارد، اظهار کرد: تعداد اتوبوس‌های نوسازی شده شهر تهران به ۹۴۰ دستگاه رسیده که در خطوط به کار گیری شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره فعال سازی خطوط گفت: در غرب تهران با توجه به نیاز مردم چند خط فعال شد و اتوبوس‌ها در مناطق ۲۲، ۲۱، ۵ و البته ۶ به کار گرفته شدند.

علیزاده ادامه داد: این اتفاق باعث رضایتمندی نسبی در غرب پایتخت شد. در سال گذشته ۲۳۴ دستگاه از اتوبوس‌های ۱۸ متری اورهال شد. همچنین اتوبوس‌های شاغل در تهران به ۲۱۵۰ دستگاه رسیدیم که جهش بالایی داشت.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با اشاره به اینکه با کمک مجموعه خودرو سرویس شهر ۴۱۶ دستگاه اتوبوس را به غرب تهران تحویل دادیم، خاطرنشان کرد: ناوگان شرق و جنوب تهران را هم با رونمایی امروز فعال می‌کنیم و شهروندان مناطق ۱۸، ۱۹، ۱۷، ۷، ۲۰ و … از اینها بهره می‌برند.

وی با تاکید بر اینکه بیش از نصف این اتوبوس‌های شاغل مربوط به بخش خصوصی است، تصریح کرد: با اضافه شدن این اتوبوس‌های نو ناوگان‌نوسازی می‌شود و اتوبوس‌های فرسوده از خطوط خارج می‌شوند. تا پایان سال با رشد چشمگیر اتوبوس‌های تولید داخل و اتوبوس‌های برقی چینی چهره شهر تغییر خواهد کرد و باعث رضایتمندی مردم خواهد شد.منبع : مهر نیوز