اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

مسیر فعالیت تراموا در تهران کجاست؟ |

مسیر فعالیت تراموا در تهران کجاست؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش لیفتراک خالد، محسن هرمزی معاون حمل و نقل شهرداری تهران درباره آغاز فعالیت تراموا در تهران اظهارداشت: به صورت پایلوت یک رام قطار LRT تا ماه آینده وارد شهر تهران می‌شود و در مسیر میدان امام حسین تا پایانه جدید شرق فعالیت تراموا به صورت آزمایشی آغاز خواهد شد.

معاون حمل و نقل شهرداری تهران افزود: ورود این یک رام قطار تراموا در پی توافق با چینی‌ها انجام شده است و به زودی به صورت آزمایشی و رایگان در اختیار شهر تهران قرار خواهد گرفت.

گفتنی است؛ قطاربرقی، تراموا یا ترام نوعی قطار است که بر روی خط آهنی که در خیابان قرار داده شده حرکت می‌کند. قطار برقی هم می‌تواند درون‌شهری و هم بین‌شهری باشد. واگن‌های برقی معمولاً سبک‌تر و کوتاه‌تر از قطارهای معمولی و قطارشهری‌ها هستند. البته مرز دقیقی میان قطاربرقی و قطارهای عادی وجود ندارد و برخی از قطاربرقی‌ها ممکن است که از روی راه‌آهن معمولی هم حرکت کنند. همچنین، ممکن است بتوانند از روی راه‌آهن قطارشهری و خطوط آهن سبک نیز حرکت کنند؛ واگن‌های برقی برای ترابرد مسافر و به ندرت برای ترابرد بار طراحی شده‌اند.منبع : مهر نیوز