اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

مسیر بار از بندرعباس تا روسیه به ۲۰ روز رسید |به گزارش لیفتراک خالد، مهرداد بذرپاش در آئین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴۰ پروژه راهداری البرز با اشاره رشد ۳۳ درصدی ترانزیت خارجی طی یک‌سال گذشته، اظهار کرد: این اتفاق نویدبخش آن است که کشور آرام آرام مهیای پذیرایی از نقش کریدوری و گذرگاهی می‌شود.

وی افزود: در کنار ایجاد زیرساخت‌ها و احداث راه و راه آهن، باید نرم افزارهای ما برای سهولت تردد بیشتر شود تا عبور مرور ماشین‌ها، کامیون‌ها و حتی عملکرد خطوط ناوگان ریلی از پایانه‌های مرزی توسعه بیشتری پیدا کند.

این مسؤول با تاکید بر اینکه خوشبختانه سهولت تردد در پایانه‌ها امروز در رشد ترانزیت کاملاً نمایان است که این رشد قطعاً اثرات مستقیمی در توسعه اقتصادی کشور دارد، گفت: با اقدامات انجام شده در این حوزه روز به روز نقش کشور در میزبانی از نظام کریدوری شمال به جنوب و حتی شرق به غرب پررنگ‌تر می‌شود.

بذرپاش توضیح داد: امروز زمان جابه‌جایی بار از روسیه به بندرعباس از ۴۹ روز به ۲۰ روز رسیده است که البته به این مدت زمان هم نباید بسنده کنیم و با حل مشکلات به دنبال آن هستیم تا این زمان کمتر بشود.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: صبح امروز کنارگذر شمالی کرج به بهره‌برداری رسید. در استانی که میزان تردد خودرو و ترافیک آن بسیار زیاد است و محل شاهراه مواصلاتی ۱۳ استان کشور است، افتتاح یک کنارگذر مفهوم ویژه‌تری پیدا می‌کند که امروز با بهره‌برداری از حدود ۷ کیلومتر از این مسیر ترافیک به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد که امیدواریم به زودی بخش باقی مانده این پروژه نیز به پایان برسد.

وی در ادامه به بهره برداری از پروژه‌های راهداری البرز اشاره کرد و گفت: برخی از این پروژه‌ها بعد از ۳۰ سال اجرایی شده‌اند. اختصاص بیش از هزار میلیارد تومان برای اجرای ۴۰ پروژه راهداری در این استان نشان دهنده آن است که کارهای زیرساختی خوبی در دست اجراست که نتیجه آن اثر مستقیم با افزایش رضایت مردم دارد.

بذرپاش توضیح داد: در استانی که هم از لحاظ جمعیتی و هم از لحاظ محورهای عبوری با سایر استان‌ها متفاوت است انجام چنین اقداماتی نویدبخش امیدی مضاعف از عملکرد مسئولان برای خدمت رسانی به مردم خواهد بود.

این مسؤول در پایان به اقدام جهادی راهداری البرز برای بازگشایی جاده کرج- چالوس در سیل اخیر اشاره کرد و گفت: چنین اقداماتی قابل اهمیت است. کاری که فارغ از بروکراسی اداری انجام شد و گواه و سندی بر خدمت‌رسانی شایسته به مردم است.منبع : مهر نیوز