اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

مرحله سوم سامانه یکپارچه فروش خودرو چه زمانی برگزار می شود؟مرحله سوم سامانه یکپارچه فروش خودرو چه زمانی برگزار می شود؟

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو با بیان اینکه بخشی از متقاضیان جامانده از مرحله دوم تا دوشنبه می توانند خرید خود را تکمیل کنند، گفت: در مورد مرحله سوم پس از اتمام دور دوم تصمیم گیری خواهد شد.

مهدی تقدسی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در مورد بازگشایی سامانه یکپارچه فروش خودرو در شهریور ماه اظهار داشت: به ۹۷ درصد از افرادی که در مرحله دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی ثبت نام کرده بودند طبق زمان بندی و بر اساس برنامه تولید خودروسازان داخلی خودرو تخصیص داده شد.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو افزود: در این بین با توجه به اینکه به ۳ درصد از متقاضیان مرحله دوم خودرویی تخصیص داده نشد، ضمن حفظ اولویت آنها امکان انتخاب خودروی جدید در شهریور ماه فراهم خواهد شد. البته تا به این لحظه هنوز خودروها مشخص نشده است.

وی ادامه داد: در واقع در شهریور ماه، سامانه یکپارچه عرضه خودرو برای ۳ درصدی که در دور دوم عرضه یکپارچه در نوبت تحویل خودرو قرار نگرفته‌اند باز می‌شود و در قالب طرحی با عنوان «طرح جایگزین» متقاضیانی که در دور دوم خودرویی نگرفته‌اند می‌توانند خودروی خود را در سامانه انتخاب کنند و در نوبت تحویل خودرو قرار گیرند.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو بیان داشت: از آنجا که این متقاضیان ۳ درصد باقیمانده در دور دوم هستند که قبلاً فرآیند ثبت‌نام دور دوم را طی کرده‌اند و مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را نیز نزد بانک بلوکه کرده بودند بنابراین با فراهم شدن فرصت انتخاب خودرو در «طرح جایگزین» فرصت دوباره‌ای برای انتخاب خودرو به آنها داده می‌شود و نیازی نیست که دوباره پولی را در نزد بانک بلوکه کنند.

فعالسازی سایت برای متقاضیان جامانده خرید خودرو از کرمان موتور

وی یادآور شد: البته شرکت کرمان موتور با توجه به برنامه‌ریزی هایی که کرده است به متقاضیان پیام ارسالی کرده تا از شنبه تا دوشنبه، خودروی مدنظر خود را انتخاب کنند.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو افزود: ثبت‌نام این افراد از طریق سایت خود شرکت کرمان‌موتور انجام می‌شود؛ تنها ما اسامی افراد را در اختیار شرکت خودروساز قرار داده و اعلام کرده‌ایم که این افراد در مرحله دوم فروش یکپارچه ثبت درخواست محصولات کرمان‌موتور داشته اما خودرو به آن‌ها تخصیص داده نشده است.

تقدسی تصریح کرد: بنابراین بازگشایی سامانه در شهریور ماه به منزله برگزاری مرحله سوم نیست بلکه صرفاً برای آن ۳ درصد از متقاضیان باقی مانده از مرحله دوم است.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو درباره زمان برگزاری دور سوم عرضه یکپارچه خودرو نیز گفت: هنوز زمان آن مشخص نشده است و بعد از اینکه تکلیف این ۳ درصد مشخص شد در آن زمان در مورد برگزاری مرحله سوم تصمیم‌گیری خواهد شد.منبع : مهر نیوز