اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

مدرن سازی صنعت حمل ونقل لازم است |

مدرن سازی صنعت حمل ونقل لازم است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش لیفتراک خالد، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی عصر سه شنبه در دیدار مدیر منطقه ۹ (شمال) عملیات انتقال گاز ایران و همراهان، ضمن عرض تسلیت ایام محرم، اظهار کرد: خدمات شرکت گاز کم‌نظیر است زیرا گازرسانی به دورترین روستاها خدمت بسیار ارزشمندی است.

وی افزود: گاز سوختی نسبتاً پاک برای محیط زیست است اما ما از نظر الگوی مصرف مقداری ضعیف هستیم و هر چه تولید، خودمان مصرفش می‌کنیم و ۸۰ درصد از بودجه مملکت جاری و کمتر عمرانی است و نیاز به فرهنگ‌سازی در زمینه الگوی مصرف چه در مصرف گاز، بنزین، برق و آب نیز داریم.

آیت الله محمدی لائینی تاکید کرد: باید به سمت مدرن کردن حمل و نقل و انرژی‌های جایگزین و کم‌دردسرتر برویم و یا برقی کردن بسیاری از وسایل و خودروها و تأمین آب گرم منازل با انرژی خورشیدی و موارد دیگر برویم.

نماینده ولی فقیه در مازندران ادامه داد: در حوزه حراست برای آنکه وظیفه خود را در مجموعه گاز درست انجام دهید باید این مجموعه و راه‌های سوءاستفاده و جلوگیری از آن را بشناسید و اجازه سازش به عوامل ناباب را ندهید.

وی گفت: پشتیبانی از حراست هم مهم است و باید توجه داشته باشیم که به‌خاطر ضعف و ندانستن، مهارت نداشتن، سهل گرفتن و چشم پوشی کردن، سازش و همکاری به عوامل سوءاستفاده‌کننده به حیثیت نظام لطمه وارد خواهد شد.منبع : مهر نیوز