لوگو-لیفتراک-خالد-khaled-liftrack

0172 188 0912

ظرفیت حمل و نقل جاده ای به تنهایی جوابگوی زائران اربعین نیستظرفیت حمل و نقل جاده ای به تنهایی جوابگوی زائران اربعین نیست

گرگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: برای مدیریت بهتر طرح اربعین لازم است از ظرفیت های حمل و نقل هوایی و ریلی نیز استفاده تا کمبود ناوگان جاده ای تامین شود.

به گزارش لیفتراک خالد، عادل مصدقی در جلسه کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین استان با حضور مدیرکل حج و زیارت و نمایندگان دستگاه‌های مرتبط در محل سالن جلسات اداره کل اظهار کرد: صنوف حمل و نقل مسافری استان بازوی توانمند این بخش بوده اما به دلیل ازدحام جمعیت برگشت زائران، به دو بخش هوایی و ریلی نیز، نیاز داریم.

وی با اشاره به اینکه کار اربعین کاری دلی است، ادامه داد: پیگیری برای کاهش مشکلات ناوگان‌های اعزامی و برنامه ریزی برای پاسخگویی به مسافران شهرهای دیگر در دستور کار جدی قرار دارد تا به مدیریت بهتر اجرای این طرح کمک کند.

مصدقی، توجه و رفع مشکلات زیرساختی پایانه‌های مسافری گرگان و گنبد را از اولویت‌های مهم دانست و گفت: پیگیر ابزارهای تشویقی برای رانندگان از قبیل تأمین سوخت، تسهیلات، لاستیک و غیره تا آنجایی که در عهده استان است، خواهیم بود.منبع : مهر نیوز