اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

ضرورت آینده‌نگری و اولویت بندی در توسعه حمل و نقل جاده‌ای |به گزارش لیفتراک خالد، حجت الاسلام محمدحسین مدبر ظهر پنجشنبه در دیدار رئیس و تعدادی از کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان جهرم که به مناسبت روز ملی حمل و نقل، انجام شد، گفت: حمل و نقل ایمن و استاندارد یکی از نشانه‌های توسعه یک کشور است.

امام جمعه جهرم افزود: سرمایه گذاری در حمل و نقل در بخش‌های مختلف جاده‌ای، ریلی و یا هوایی علاوه بر ایجاد یک تردد امن و روان می‌تواند با ایجاد کریدورهای داخلی و خارجی، سبب رشد اقتصادی شود.

وی با اشاره به تلاش راهداران کشور به خصوص هنگام بازگشایی جاده‌ها در زمانی که به علت برف و یخبندان و حوادث مشابه مسدود می‌شود، اظهار داشت: باید با تهیه تجهیزات به روز و توجه به نیروی انسانی مسیر تلاش راهداران تسهیل شود.

مدبر همچنین خواهان آینده‌نگری و اولویت بندی در توسعه حمل و نقل جاده‌ای شده و بیان کرد: استاندارد سازی و ایجاد زمینه برای ترغیب استفاده از حمل و نقل عمومی جاده‌ای، کاهنده بسیاری از مشکلات و معضلات چون تصادفات خودروهای شخصی است که سالانه علاوه بر خسارت مالی بسیار، موجب از دست رفتن جان تعدادی از هم وطنان می‌شود.منبع : مهر نیوز