اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

صدور ۱۸۱ فقره کارت هوشمند رانندگان ناوگان باری در خراسان شمالیصدور ۱۸۱ فقره کارت هوشمند رانندگان ناوگان باری در خراسان شمالی

بجنورد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: ۱۸۱ فقره کارت هوشمند رانندگان ناوگان باری و مسافری طی سه ماه نخست امسال در خراسان شمالی صادر شد.

محمد مشتری در گفتگو با لیفتراک خالد اظهار داشت: ۱۸۱ فقره کارت هوشمند رانندگان ناوگان باری و مسافری طی سه ماه نخست امسال در خراسان شمالی صادر شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: همچنین ۱۳۴ فقره کارت هوشمند ناوگان بار و مسافر در این بازه زمانی صادر شده است.

وی افزود: طی این مدت ۲ هزار و ۷ فقره کارت هوشمند رانندگان و ناوگان در بخش بار و مسافر تمدید شد.

مشتری با اشاره به فعالیت ۲ مرکز صدور و تمدید کارت هوشمند در بجنورد، یک مرکز در گرمه و ۲ مرکز در شیروان بیان کرد: کارت هوشمند به عنوان مدرک شناسایی و مجوز فعالیت رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی بین شهری محسوب و به منظور متمایز کردن رانندگان حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای صادر می‌شود.

وی ادامه داد: رانندگان، شرکت‌های حمل و نقل و مسافران می‌توانند شکایات و انتقادات خود را از طریق سامانه گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها، اطلاع دهند تا در کمیسیون‌های مربوط به تخلفات رسیدگی شود.منبع : مهر نیوز