لوگو-لیفتراک-خالد-khaled-liftrack

0172 188 0912

شهرک حمل ونقل خمینی‌شهر راه‌اندازی می‌شود |به گزارش لیفتراک خالد، فرزاد دادخواه در جلسه مشترک مسؤولان اداره کل راهداری استان اصفهان، پلیس راه استان اصفهان، نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و رئیس دادگستری خمینی شهر در خصوص بررسی نقاط حادثه خیز شهستان خمینی شهر اظهار کرد: در این جلسه موارد و مشکلات شهرستان و همچنین پروژه‌های نیمه تمام بررسی شد.

وی با بیان اینکه بررسی نقاط حادثه خیز کمربندی خمینی شهر از مهم‌ترین مباحث طرح شده در این جلسه بود، افزود: همچنین در خصوص ورودی و خروجی چشمه لادر که سال‌ها است طرح آن معطل مانده به نتیجه‌های خوبی رسیدیم و قرار شد این پروژه در ۲ فاز اجرایی شود.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اصفهان با بیان اینکه روکش آسفالت محور کمربندی قدیم خمینی شهر در بلوار سردار سلیمانی اصلاح خواهد شد، ادامه داد: پروژه‌های گردنه دوشاخ، تقاطع اصغر آباد و پل حسین آباد در درچه نیز تکمیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهرک حمل و نقل خمینی‌شهر نیز در دستور کار قرار گرفت، گفت: با همکار و تعامل خوبی که در استان و شهرستان خمینی شهر وجود دارد با تخصیص اعتبار این پروژه‌ها در سال جاری اجرایی خواهد شد.

همچنین حجت‌السلام محمد تقی نقدعلی، نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با بیان اینکه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بیشترین طرح‌های عمرانی را در شهرستان خمینی‌شهر دارد، گفت: ورود جدی به این پروژه‌ها را در سال جاری خواهیم داشت که از مهم‌ترین آنها پروژه ساماندهی ورودی و خروجی چشمه لادر است و به زودی محقق خواهد شد.

وی گفت: امیدواریم همه پروژه‌ها در زمان مقرر اجرایی شود و کار روی زمین نماند.منبع : مهر نیوز