اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

شرکت‌های مسافربری شهرستان اردکان ساماندهی می‌شوند |به گزارش لیفتراک خالد به نقل از روابط‌عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد، مهدی بهنیا فرد از تشکیل جلسه هم‌اندیشی برای رفع مشکلات و موانع حوزه حمل‌ونقل مسافر شهرستان اردکان خبر داد و گفت: این جلسه با حضور مدیران شرکت‌های مسافربری اردکان و فعالین صاحب‌نظر در این حوزه برگزار شد.

رئیس اداره حمل‌ونقل مسافر استان یزد افزود: در این نشست پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد، مشکلات رمپ ورودی ترمینال اردکان توسط رئیس حمل‌ونقل بار و مسافر اردکان بررسی و رفع شود تا اتوبوس بتواند به راحتی به پایانه مسافربری شفق اردکان وارد شود.

بهنیا فرد تصریح کرد: مقرر شد شرکت‌های مسافربری شهرستان اردکان نسبت به رایزنی با شرکت‌های هم نام خود در یزد جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر حمل‌ونقل مسافر اقدام کنند.

وی همچنین به تکمیل کردن اطلاعات شرکت‌ها در سامانه شهباز جهت اخذ شناسه ملی یکتا و به‌روزرسانی اطلاعات اشاره کرد و گفت: شرکت‌هایی که مجوز نداشته و یا تاریخ اعتبار مجوز آنها سپری شده است، موظف‌اند نسبت به تمدید یا فسخ مجوز ظرف مدت ۱۰ روز اقدام کنند.

رئیس اداره حمل‌ونقل مسافر استان یزد، تصریح کرد: در خاتمه این جلسه مقرر شد ظرف مدت ۲۰ روز از تاریخ تشکیل جلسه افراد حقیقی یا حقوقی فعال در پایانه مسافر اردکان، برنامه‌های پیشنهادی خود را جهت نظام‌مند کردن حمل بار با اتوبوس ارائه نمایند در غیر این صورت اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان با همکاری سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اردکان نسبت به ساماندهی و هوشمندسازی حمل‌ونقل توشه غیر همراه مسافر، در پایانه مسافربری اردکان اقدام کنند.منبع : مهر نیوز