اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

حدود ۱۹۲ هزار مسافر از استان سمنان جابجا شدحدود ۱۹۲ هزار مسافر از استان سمنان جابجا شد

سمنان- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان ازجابجایی ۱۹۱ هزار و ۸۱۷ نفر مسافر در دو ماهه نخست سال جاری توسط ناوگان عمومی خبر داد.

به گزارش لیفتراک خالد، غلامرضا طحان صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی راهداری استان سمنان ضمن بیان اینکه در دو ماهه سال جاری ۱۹۱ هزار و ۸۱۷ مسافر در استان توسط ناوگان عمومی جابه‌جا شده‌اند، ابراز کرد: این میزان جابه‌جایی مسافر توسط یک هزار و ۱۱۲ نفر راننده و در قالب ۲۵ هزار و ۸۳۸ هزار سفر انجام شد.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین سیاست‌های بخش حمل و نقل مسافر ارتقای خدمات و افزایش رضایتمندی مسافران است، تاکید کرد: در تلاش هستیم این امر با تلاش صنوف حمل و نقل مسافر و نظارت این اداره کل بهتر از همیشه محقق شود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان با بیان اینکه در استان سمنان ۳۲ شرکت حمل و نقل مسافر فعالیت دارند، افزود: مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را در خصوص خدمات بخش حمل و نقل مسافر، رانندگان، شرکت‌های مسافربری و یا تأخیر در مبدا و حین سفر بین شهری را از طریق سامانه ۱۴۱ به این اداره‌کل اطلاع دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد.

طحان گفت: شکایت‌های مردمی در کمیسیون‌های مربوطه رسیدگی خواهد شد.منبع : مهر نیوز