اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

جابه جایی بیش از ۳۴ هزار مسافر در استان البرز |به گزارش لیفتراک خالد، میثم قدمی با تاکید بر اینکه بخش راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای البرز با برنامه‌ریزی و در نظر گرفتن تمهیدات ویژه آماده خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی است، افزود: با هماهنگی انجمن‌های صنفی، شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ونقل مسافر و نهادهای ذی‌ربط اقدامات لازم انجام شده است.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز مطرح کرد: همزمان با آغاز طرح سفرهای نوروزی و در بازه زمانی ۲۴ اسفند ماه ۱۴۰۲ تا سوم فروردین سال جاری ۳۴ هزار و ۵۰۰ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل مسافربری البرز در محورهای مواصلاتی استان جابه‌جا شدند.

وی اولویت اصلی در جابه‌جایی مسافران از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی را تأمین رفاه و ایمنی آنان دانست و گفت: برای تحقق این هدف سامانه‌های ارتباطی و نظارتی گسترده‌ای به طرق مختلف برای ارتباط با مسافران از جمله نظرسنجی الکترونیکی حین سفر و سامانه در نظر گرفته شده است.

قدمی با اشاره به اینکه جابه‌جایی مسافران از طریق یک هزار و ۶۷۵ سفر انجام شده است، افزود: به‌رغم حجم بالای مسافرت‌ها از البرز، تاکنون تقاضای سفر با استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی با توجه به ظرفیت‌های موجود به درستی پاسخ داده شده و جابه‌جایی مسافران به بهترین نحو ممکن در حال انجام است.منبع : مهر نیوز