اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

جابه‌جایی بیش از ۱.۵ میلیون تن کالا در لرستانجابه‌جایی بیش از ۱.۵ میلیون تن کالا در لرستان

خرم‌آباد – معاون اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان از جابه‌جایی بیش از ۱.۵ میلیون تن کالا در این استان خبر داد.

به گزارش لیفتراک خالد، رضا عبدی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه یک میلیون و ۵۶۹ هزار و ۳۸۹ تن انواع کالا با ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای لرستان جابه‌جا شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با یک میلیون و ۵۴۸ هزار و ۴۹۸ تن حدود یک درصد رشد نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه این میزان کالا در قالب ۱۱۵ هزار و ۸۷۷ فقره بارنامه جابه‌جا شده است، تصریح کرد: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۱۱۷ هزار و ۸۷ فقره یک درصد کاهش را نشان می‌دهد.

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان، بیان کرد: در حال حاضر ۹۹ شرکت حمل و نقل کالا با ۱۱ هزار و ۸۵۳ دستگاه ناوگان و ۱۹ هزار و ۷۴۴ راننده در ۳ پایانه بار دولتی و ۲ پایانه بار اختصاصی استان فعالیت دارند.

عبدی، عنوان کرد: میانگین عمر ناوگان باری استان ۱۷.۵۶ سال است که در مقایسه با متوسط کشوری ۱۹.۸۶ سال دو سال جوان‌تر است.

وی به آمار وانت‌بارهای استان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ۱۲ هزار و ۴۲ دستگاه وانت‌بار با عمر متوسط ۱۱.۳۸ سال در حمل کالای استان مشغول فعالیت هستند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان، اضافه کرد: در این مدت ۱۸۵ مورد گشت‌های کنترل دروازه‌ای در استان انجام و تعداد ۵۵۷ چک‌لیست تکمیل شده است.منبع : مهر نیوز