لوگو-لیفتراک-خالد-khaled-liftrack

0172 188 0912

جابه‌جایی بیش از ۱۵۰۰ زائر اربعین از طریق ناوگان حمل‌ونقل عمومی لرستانجابه‌جایی بیش از ۱۵۰۰ زائر اربعین از طریق ناوگان حمل‌ونقل لرستان

خرم‌آباد – مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان از جابه‌جایی بیش از هزار و ۵۰۰ زائر اربعین از طریق ناوگان حمل‌ونقل عمومی این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی شیروانی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: جابه‌جایی زائران اربعین حسینی (ع) استان از ۲۷ مرداد آغاز شده و تا ۲۵ شهریورماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: باتوجه‌به استقبال زائران، پیش از آغاز طرح جابه‌جایی زائرین اربعین حسینی، از تاریخ ۱۵ تا ۲۷ مردادماه با انجام ۶۵ سفر هزار و ۵۲۲ زائر پیش از شروع سفرهای اربعین با ناوگان حمل‌ونقل عمومی استان به مرز مهران جابه‌جا شدند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان، تصریح کرد: از این تعداد زائر، ۹۰۴ نفر از طریق ۲۵ دستگاه اتوبوس، ۶۱۴ نفر با ۳۹ دستگاه مینی‌بوس و چهار نفر با یک دستگاه سواری کرایه‌ای جابه‌جا شدند.

شیروانی، تأکید کرد: زوار اربعین حسینی برای کسب اطلاعات از آخرین وضعیت راه‌ها می‌توانند از طریق سامانه‌های مختلف ۱۴۱ شامل اپلیکیشن ۱۴۱، سایت مرکز مدیریت راه‌ها، شماره پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱ و تلفن پاسخگوی شبانه‌روزی ۱۴۱ اطلاعات کامل از مسیر موردنظر را کسب کنند.منبع : مهر نیوز