اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

جابه‌جایی بیش ازیک میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر در سیستان و بلوچستان – لیفتراک خالد |به گزارش لیفتراک خالد به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان، تیمور باقری افزود: در ۶ ماهه اول سال جاری یک میلیون و ۵۴۳ هزار و ۸۱ نفر مسافر طی ۱۱۹ هزار و سه سفر در سطح استان جا به جا شده‌اند که این آمار حاکی از افزایش ۱۰ درصدی در تعداد مسافر و چهار درصدی در تعداد سفر است.

وی اظهار کرد: از این تعداد مسافر جابه‌جا شده، ۷۷۳ هزار و ۸۰۲ نفر درون استانی و ۷۶۹ هزار و ۴۷۹ مسافر به مقصد برون استانی بوده است.

وی گفت: سیاست این اداره کل، جابجایی ایمن مسافران با ناوگان حمل و نقل عمومی بوده و در این راستا نظارت مضاعفی بر نحوه عملکرد شرکت‌ها و ناوگان مسافری انجام می‌شود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در حال حاضر در حوزه شمال سیستان و بلوچستان ۶۴ شرکت حمل و نقل، سه پایانه مسافری ،۹۷۳ ناوگان اتوبوسی و دو هزار و ۴۳۵ راننده مسافری فعال در حال ارائه خدمات به مسافرین هستند.

باقری گفت: مردم و مسافران می‌توانند هرگونه شکایت و انتقاد خود از عملکرد شرکت و راننده را به سامانه ۱۴۱ این اداره کل اطلاع دهند تا در اسرع وقت در کمیسیون‌های مربوطه به تخلفات رسیدگی شود.منبع : مهر نیوز