اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

جابجایی‌ بیش از ۴ میلیون تن کالا در استان کرمانشاه – لیفتراک خالد |محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طی ۶ ماهه سال‌جاری چهار میلیون و ۶۸۶ هزار تن کالا جابجا شده که سیمان با تناژ ۴۸۰ هزار تن کالای اصلی جابجا شده از استان کرمانشاه به اقصی نقاط کشور و پایانه‌های مرزی است.

وی افزود: تعداد حواله صادره ۳۱۵ هزار نسخه و تعداد بارنامه صادره ۳۰۷ هزار نسخه است و اداره کل راهداری کرمانشاه از طریق سامانه داپ (داده کاوی اطلاعات پلاک خوان) بین سیستم صدور بارنامه و پلاک خوان جاده‌ای ارتباط برقرار کرده و ترددهای ثبت شده براساس بارنامه را رصد و بررسی می‌کند.

️معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: چنانچه کامیونی بارنامه بگیرد ولی از مسیر بارنامه تردد نکند و پیمایشی نداشته باشد قابل رصد خواهد بود، بنابراین اختصاص سوخت به علت اخذ بارنامه صوری به منزله احتمال مشارکت در قاچاق سوخت تلقی شده و در این راستا با شرکت و راننده متخلف در کمیسیون تخلفات برخورد خواهد شد.

احمدی گفت: ۱۰ کالای عمده جابجا شده اعم از سیمان کیسه‌ای، سیمان فله‌ای، مازوت، کلینگر، کنجاله، گازوئیل، خاک معدنی، سنگ سنگبری، پلی اتیلن و کاه است.منبع : مهر نیوز