اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

جابجایی بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار تن کالا از سیستان و بلوچستانجابجایی بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار تن کالا از سیستان و بلوچستان

زاهدان- مدیر کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از جابجایی یک میلیون و ۷۸۹ هزار و ۵۹۸ تن کالا در ۵ ماه ابتدایی سالجاری در استان خبر داد.

به گزارش لیفتراک خالد به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان، ایوب کرد با اشاره به جابجایی این حجم از کالا در قالب ۱۰۸ هزار و ۳۳ سفر باری و افزایش هشت درصدی در تعداد سفر، اظهار کرد: جابجایی کالا طی این مدت توسط ۷۲ شرکت حمل و نقل داخلی کالای استان صورت گرفته است.

وی ادامه داد: بیشترین حمل کالا در این مدت مربوط به سیمان، فرآورده‌های نفتی و آرد بوده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان درباره تعداد رانندگان فعال حوزه حمل و نقل کالا گفت: بیش از ۱۰ هزار راننده در حوزه حمل ونقل کالا استان فعال هستند و بیش از نه هزار ناوگان باری در حال ارائه خدمات در حوزه تحت پوشش این اداره کل هستند.

کرد خاطر نشان کرد: رسیدگی به تخلفات حوزه حمل و نقل کالا در قالب کمیسیون‌های ماده ۱۱، ۱۲ و ۱۴ با نظارت ویژه بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان انجام می‌شود.منبع : مهر نیوز