لوگو-لیفتراک-خالد-khaled-liftrack

0172 188 0912

جابجایی۹۴هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر در کرمانشاه |سید شهرام کهریزی در گفت‌وگو با لیفتراک خالد اظهار کرد: از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا ۴ فروردین ۱۴۰۳ در طرح نوروزی این اداره کل ۹۴ هزار و ۱۳۴ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه جابجا شده است.

وی عنوان کرد: از ابتدای طرح نوروزی ۳۰ هزار و ۹۱۵ مسافر وارد استان کرمانشاه شده اند، که سهم ناوگان اتوبوسی ۲۳ هزار ۹۹ مسافر، مینی بوس، سواری و دربستی ۷ هزار و ۸۱۶ مسافر است.

کهریزی درباره تعداد مسافر خارج شده از استان کرمانشاه اظهار داشت: ۲۹ هزار و ۴۱۱ مسافر از استان خارج شده اند که ناوگان اتوبوسی ۱۵ هزار مسافر، سواری و مینی بوس ۱۲ هزار و ۵۸۶ مسافر، دربستی ۱ هزار و ۷۸۶ مسافر و بین المللی ۳۹ مسافر است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه درباره مسافر جابجا شده داخل استان گفت: ۳۳ هزار و ۸۰۳ مسافر توسط ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر جابجا شده است.

کهریزی در پایان افزود: سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها بصورت تلفنی، اپلیکشن، سایت مرکز مدیریت راه‌ها و میز خدمت این اداره کل در پایانه‌های مسافربری برای دریافت پیشنهادات و انتقادات مسافران نوروزی فعال است.منبع : مهر نیوز