لوگو-لیفتراک-خالد-khaled-liftrack

0172 188 0912

تمدید بیش از ۹ هزار کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل کالا در البرز |به گزارش لیفتراک خالد، میثم قدمی از تمدید ۹ هزار و ۴۴۱ کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل کالای استان البرز از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه خبر داد و گفت: در این بازه زمانی ۴۸۸ کارت هوشمند برای رانندگان حمل و نقل کالا و ۸۶۵ کارت هوشمند برای ناوگان باری صادر شده است.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز مطرح کرد: کارت هوشمند برای رانندگان ناوگان باری و مسافری به عنوان مدرک شناسایی رانندگان در بخش حمل و نقل جاده‌ای محسوب می‌شود.

وی عنوان کرد: امکان شناسایی دقیق رانندگان، تشخیص رانندگان فعال از غیرفعال، جلوگیری از صدور کارت‌های تکراری یا تقلبی، ایجاد گردش کار و ثبت تخلفات راننده از جمله مزیت‌های کارت‌های هوشمند رانندگان است.

قدمی با اشاره به اینکه در حال حاضر کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل جاده‌ای به صورت غیرحضوری تمدید می‌شود، گفت: رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل کالا و همشهریان شکایات و نارضایتی خود را از طریق سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها، به اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز اطلاع دهند تا در کمیسیون‌های مربوطه به تخلفات رسیدگی شود.منبع : مهر نیوز