اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

تردد بیش از ۵۳ میلیون خودرو از جاده های خراسان جنوبی |به گزارش لیفتراک خالد، هادی بهمنی اظهار کرد: محورهای مواصلاتی استان به ویژه نحورهای شریانی از محورهای پرتردد کشور محسوب می شوند.

وی با بیان اینکه در هشت ماه گذشته ۵۳ میلیون و ۱۵۹ هزار و ۶۱۶ وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی تردد کرده است، تصریح کرد: از این تعداد ۴۰ میلیون و ۹۳۲ هزار و ۹۰۴ مربوط به وسایل نقلیه سبک و تعداد ۱۲ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۷۱۲ نیز شامل وسایل نقلیه سنگین بوده است.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی افزود: بیشترین تردد مربوط به محورهای بیرجند_قاین، بیرجند_سربیشه و بیرجند_ خوسف بوده است.

بهمنی تعداد خودروهای ورودی به استان را ۴ میلیون و ۷۷۰ هزار و ۲۷۴ مورد در طی هشت ماهه گذشته دانست و گفت: همچنین در طی این مدت تعداد خودروهای خروجی از استان معادل ۴ میلیون و ۶۹۵ هزار و ۱۰۴ مورد بوده است.

وی با اشاره به اینکه سامانه ۱۴۱ مربوط به مدیریت راه ها تصریح کرد: طی هشت ماه گذشته ۴۳۱۴۰ تماس با سامانه ۱۴۱ صورت گرفته که ۳۵ هزار و ۵۱۸ مورد آن مربوط به بخش گویای این سامانه بوده است.منبع : مهر نیوز