اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

تخصیص ۱۱۸ میلیارد برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر در یزد |به گزارش لیفتراک خالد به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد، محمدرضا بشیری بیان کرد: در راستای برنامه‌های حمایتی و به منظور نوسازی و تعمیر ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای مسافر استان، ۱۱۸ میلیارد ریال تسهیلات به این امر اختصاص یافت که با در نظر گرفتن اولویت‌ها، به متقاضیان پرداخت می‌شود.

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد افزود: بر اساس دستورالعمل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور مبنی بر پرداخت تسهیلات ویژه نوسازی و تعمیر حمل‌ونقل عمومی مسافر به میزان ۱۱۸ میلیارد ریال به ازای هر دستگاه اتوبوس ۷۰۰ و هر دستگاه مینی‌بوس ۲۰۰ میلیون تومان، با اولویت متقاضیان مناطق کمتر برخوردار در دستورکار قرار گرفت.

بشیری عنوان کرد: پس از تبادل‌نظر و مشورت با انجمن صنفی رانندگان مقرر شد متقاضیان تسهیلات در مناطق کمتر برخوردار از جمله خاتم، بهاباد و ابرکوه در اولویت قرار گیرند. سپس این اولویت‌بندی به تصویب استانداری و شورای برنامه‌ریزی استان رسید و متقاضیان به بانک عامل معرفی شدند تا با طی کردن مراحل قانونی، این تسهیلات را دریافت کنند.منبع : مهر نیوز