اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

تاکید ایران و امارات بر توسعه روابط دو کشور در بخش حمل و نقل

تاکید ایران و امارات بر توسعه روابط دو کشور در بخش حمل و نقلتاکید ایران و امارات بر توسعه روابط دو کشور در بخش حمل و نقل

وزیر راه و شهرسازی کشورمان و معاون رئیس دولت امارات متحده عربی در مذاکرات دو جانبه بر توسعه روابط در بخش‌های مختلف حمل و نقل دو کشور تاکید کرد.

به گزارش لیفتراک خالد به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی طی سفر به امارات متحده عربی در دیدار دوجانبه با شیخ منصور بن زائد آل نهیان معاون رئیس دولت امارات متحده عربی گفت: ایران به دنبال افزایش توسعه روابط با امارات در بخش‌های مختلف حمل ونقل بوده و از سرمایه‌گذاران برای حضور در پروژه‌های حوزه حمل‌ونقل استقبال می‌کند.

رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و امارات اظهار کرد: جلسات کمیسیون مشترک میان دو کشور مدتی است تشکیل نشده که نیاز است برای بررسی شقوق مختلف حمل و نقل، جلسات این کمیسیون مجدداً برگزار شود.

بذرپاش در ادامه بر امضای یک سند راهبردی میان دو کشور تاکید کرد.

در ادامه این نشست، شیخ منصور بن زائد آل نهیان ضمن ابراز خرسندی از حضور وزیر راه و شهرسازی و هیأت همراه تاکید کرد: ایران از موقعیت سوق‌الجیشی مناسبی برخوردار است.

معاون رئیس دولت امارات افزود: موقعیت ایران در کریدور شمال- جنوب استراژیک و ویژه است.

شایان ذکر است، وزیر راه و شهرسازی کشورمان به عنوان رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور و به دعوت همتای اماراتی خود امروز وارد ابوظبی شد.منبع : مهر نیوز