اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

بیش از ۹ میلیون تن کالا از استان البرز جابه‌جا شده است |به گزارش لیفتراک خالد، حسین پرویزی با اشاره به فعالیت ۱۰۰ شرکت حمل و نقل کالا در البرز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۹ میلیون و ۴۸۹ هزار و ۸۴۸ تن کالا طی ۷۹۱ هزار سفر کامیونی از مبدا استان البرز به سراسر کشور حمل شده است. تعداد بارنامه‌های صادره توسط این شرکت‌ها ۷۹۱ هزار و ۲۰۷ مورد بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۲ درصد رشد داشته است.

رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز به سهم شهرستان‌های استان در جابه‌جایی کالا در این بازه زمانی اشاره و مطرح کرد: سهم ناوگان حمل و نقل کالای شهرستان فردیس ۱۰ درصد، اشتهارد ۱۷ درصد، کرج ۲۰ درصد، ساوجبلاغ و چهارباغ ۲۷ درصد و سهم شهرستان نظرآباد ۲۶ درصد بوده است.

این مسؤول با بیان اینکه مقصد اصلی بارهای البرز به ترتیب استان‌های تهران، قزوین، گیلان، مازندران، بندرعباس و اصفهان اعلام شده است، عنوان کرد: با توجه به وجود شهرک‌های صنعتی اشتهارد، بهارستان، سیمین دشت و کوثر و … عمده محصولات جابه‌جا شده از البرز انواع محصولات کشاورزی، فرآورده‌های نفتی، لبنی و ضایعات آهن را شامل می‌شود.منبع : مهر نیوز