اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

برنامه‌های فرهنگی خادمان رضوی استان بوشهر در مشهد برگزار می‌شودبرنامه‌های فرهنگی خادمان رضوی استان بوشهر در مشهد برگزار می‌شود

بوشهر- مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر گفت: هم‌زمان با آخر ماه صفر مصادف با شهادت خورشید خراسان، چند برنامه فرهنگی و هنری در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهران خورده‌بین مقدم یکشنبه شب در نشست با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اجرای طرح چهارشنبه‌های امام رضایی در قالب برنامه‌های فرهنگی و هنری را یکی از اولویت‌های کانون خدمت رضوی بیان کرد و افزود: ترویج فرهنگ رضوی در استان بوشهر با حضور دستگاه‌های اجرایی مرتبط، موضوع مهمی است که با جدیت دنبال می‌شود.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر افزود: با توجه به نزدیک شدن به اربعین حسینی و شهادت امام رضا (ع) ۴ موکب در مشهد منتهی به میدان باب الرضا خدمات‌رسانی را به زائران آغاز خواهند کرد که اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در این مکان‌ها می‌تواند تأثیرگذار باشد.

برنامه‌های فرهنگی خادمان رضوی استان بوشهر در مشهد برگزار می‌شود

وی بیان کرد: با توجه به دعوت آستان قدس رضوی هم‌زمان با آخر ماه صفر مصادف با شهادت خورشید خراسان، باید چند برنامه فرهنگی و هنری در مشهد برنامه‌ریزی شود که حمایت و هم‌افزایی در این راستا می‌تواند بر غنای آن بیافزاید.

در این نشست مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون‌های خدمت رضوی بر همکاری مشترک در طول سال تاکید کردند.منبع : مهر نیوز