اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

امروز؛ آخرین مهلت ثبت نام خرید ۲ خودروی داخلی از سامانه یکپارچه |به گزارش لیفتراک خالد، فروش ۲ خودروی داخلی با نام‌های شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا SDA که از طریق سامانه یکپارچه از ۷ دی ماه برای متقاضیان جدید خرید به مدت ۵ روز آغاز شده امروز به پایان می‌رسد.

طرح‌های فروش این عرضه شامل طرح عادی (کنترل‌های مرتبط با رعایت محدودیت‌های ماده ۴ دستورالعمل تنظیم بازار خودروهای سواری مصوب شورای رقابت جهت متقاضیان طرح عادی انجام می‌شود)، طرح خودروهای فرسوده (خودروهایی که مورد تأیید ستاد نوسازی و اسقاط خودروهای فرسوده باشند)، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (صرفاً” مختص مادرانی که حائز شرایط قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت که مورد تأیید سازمان ثبت احوال کشور است) خواهد بود.

لازم به ذکر است تخصیص خودرو برای متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر طبق ماده ۱۲ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.

ثبت نام در این مرحله هیچ‌گونه حقی را برای متقاضی جهت دریافت خودرو ایجاد نمی‌نماید و تعهد خودروساز صرفاً پس از قطعی نمودن ثبت نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر شده توسط خودروساز، شکل می‌گیرد.

*اطلاعات کلیه منتخبین خرید خودرو بر اساس محدودیت‌های اعلام شده مطابق مصوبات شورای رقابت بررسی و کنترل می‌گردد و در صورتیکه منتخبین حائز شرایط ثبت نام باشند پیامک اطلاع رسانی با ذکر زمان ثبت نام توسط شرکت سایپا ارسال و امکان ثبت‌نام این دسته از متقاضیان در سایت فروش اینترنتی گروه سایپا فراهم می‌گردد.

*منتخبینی که پیامک اطلاع رسانی برای ایشان ارسال می‌گردد ظرف مدت ۵ روز از زمان اطلاع رسانی فرصت واریز وجه و تکمیل وجه به حساب سایپا را خواهند داشت در صورت عدم پرداخت و تکمیل وجه در زمان ۵ روز مهلت واریز وجه به منزله انصراف از طرح است.

* در این طرح فروش فوق‌العاده با تحویل حداکثر سه ماهه است.

*پس از ثبت نام واریز وجه و ثبت نام در سایت شرکت سایپا، متقاضیان محترم با مراجعه به نمایندگی‌های مورد انتخاب خود نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام و دریافت قرارداد فی مابین اقدام خواهند نمود. پیش ثبت نام اولیه صورت پذیرفته شده صرفاً درخواست خرید خودرو است که بر اساس ظرفیت، امکان تحویل نسبت به ثبت نام نهایی منتخبین اقدام می‌گردد و چنانچه پیش ثبت‌نام بیش از ظرفیت صورت پذیرد هیچ‌گونه تعهدی برای خودروساز فراهم نمی‌نماید و متقاضی خرید خودرو هیچ‌گونه ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

توجه به این نکته ضروری است که اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده ۱۹ آئین نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی و طرح مالیات بر عایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذیربط قرار می‌گیرد.منبع : مهر نیوز