اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

افزایش ۱۱درصدی جابجایی مسافر توسط ناوگان حمل و نقل آذربایجان شرقی |به گزارش لیفتراک خالد، کاظم تیمورزاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این بازه زمانی سه میلیون و ۲۷۴ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری استان به نقاط مختلف کشور جابجا شده است.

وی با بیان اینکه این تعداد مسافر با ۳۱۳ هزار و ۸۰۰ سفر شامل اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه جابجا شده اند، اظهار کرد: ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر استان در زمان کنونی با ۶۷۰ اتوبوس، یک هزار و ۶۴۲ مینی بوس و ۸۲۶ سواری کرایه و با ۱۲۵ شرکت و مؤسسه مسافری فعالیت می‌کند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در زمان کنونی چهار هزار و ۸۰۰ راننده مسافری در سطح استان فعال هستند و ۱۴ پایانه مسافری نیز در شهرهای مختلف با مالکیت شهرداری وجود دارد و به مسافران خدمات ارائه می‌کنند.

تیمورزاده، از مسافران خواست، سفرهای خود را به صورت برنامه ریزی شده و با تهیه بلیت از طریق اینترنتی و دفاتر شرکت‌های مسافری انجام دهند.

وی گفت: تلفن گویای ۱۴۱ آماده دریافت هرگونه پیشنهاد، انتقاد و شکایت در مورد ناوگان حمل و نقل مسافری استان در تمام ساعات شبانه روز است.منبع : مهر نیوز