اجاره لیفتراک خالد

0172 188 0912

اعتبار لازم برای نوسازی ناوگان حمل‌ونقل اصفهان تأمین شود |به گزارش لیفتراک خالد، احمد وحیدی، وزیر کشور و محمدحسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور عصر دوشنبه از دستاوردهای استان اصفهان و شرکت‌های دانش‌بنیان در دومین رویداد بین‌المللی نمایشگاهی مدیریت بحران ایران قوی در محل مصلای امام خمینی تهران بازدید کردند.

در این بازدید وزیر کشور با فناوری‌های نوین ارائه شده توسط شرکت‌های دانش‌بنیان و تعدادی ازدستگاه‌های اجرایی عضو ستاد مدیریت بحران استان اصفهان در بخش‌های بازسازی و رفع خطر از شبکه‌های آب و فاضلاب، تولید لاینر تعیین برخط دبی جریان آب و فاضلاب در شبکه‌ها، پاکسازی سریع و رفع گرفتگی شبکه‌ها، دستگاه‌های نشت یاب، تصفیه آب و سیستم‌های آب شیرین کن، تولید لوله‌های چدن نشکن انتقال آب و پساب، تولید پایه‌های برق و روشنایی نشکن، تهیه سامانه‌های برخط هواشناسی کشاورزی با اطلاع‌رسانی بموقع از سرمازدگی در باغات، دستگاه‌های ضدعفونی پساب در گلخانه‌ها، ابداع سامانه‌های حفاظت شبکه‌های برق، طراحی و تولید کنتورهای هوشمند اولتراسونیک گاز در قالب غرفه‌های نمایشگاهی آشنا شدند.

منصور شیشه‌فروش در جریان این بازدید ضمن بیان مشکلات استان در زمینه آلودگی هوا، فرونشست زمین، کم آبی و خشکسالی و گزارش اقدامات انجام شده اظهار کرد: ضروری است اعتبارات مورد نیاز به استان اصفهان برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، استانداردسازی صنایع، اجرای طرح‌های تأمین آب و احیای رودخانه زاینده رود و کنترل اثرات فرونشست زمین تأمین شود.

وی همچنین گزارشی از توانمندی و ظرفیت‌های علمی و اجرایی و فناوری‌های نوین شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌های استان در رفع مشکلات ناشی از وقوع حوادث و پیشگیری از تشدید آثار مخاطرات ارائه کرد.

احمد وحیدی نیز در این بازدید ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در استان اصفهان در ارائه دستاوردهای نوین و استفاده از ظرفیت‌های علمی و فناوری در حوزه مدیریت بحران اظهار کرد: حمایت از طرح‌های ابداعی ارائه شده در نمایشگاه توسط شرکت‌های دانش بنیان امری ضروری است.

وی در ادامه دستور تشکیل جلسه هماهنگی در سازمان مدیریت بحران برای حمایت از ایده‌ها و طرح‌های ابداع شده توسط شرکتهای دانش بنیان را صادر کرد.

گفتنی است این نمایشگاه همزمان با هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی از تاریخ ۴ الی ۶ دی ماه در مصلای تهران برای بازدید عموم دایر است.منبع : مهر نیوز