لوگو-لیفتراک-خالد-khaled-liftrack

0172 188 0912

اجاره لیفتراک مرکز آویس در آفریقای جنوبی

اجاره لیفتراک مرکز آویس در آفریقای جنوبی

اجاره لیفتراک مرکز آویس در آفریقای جنوبی از سال 1970 توانسته است تا با خدماتی که در کرایه و اجاره لیفتراک برای مشتریان خود فراهم می کند از شهرت بسیار خوبی برخوردار باشد. مرکز اجاره لیفتراک آویس بیش از 40 سال سابقه اجاره لیفتراک با ارائه بهترین انواع لیفتراک و خودروهای حمل بار از قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات صنعتی در آفریقای جنوبی بوده است. با بهره گیری از خدمات اجاره لیفتراک آویس می توانید بهترین لیفتراک ها را برای کوتاه مدت و یا بلند مدت داشته باشید. این مرکز علاوه بر اجاره لیفتراک خدمات دیگری نظیر تعمیرات و حتی فروش لیفتراک را برای مشتریان خود فراهم کرده است. اگر می خواهید با اجاره لیفتراک در دیگر کشور ها و نقاط دیگر جهان مانند اطلاع از فواید و مزایای اجاره لیفتراک در کشور استرالیا آشنا شوید می توانید مطالب قبلی سایت را مطالعه کنید.

مدت اجاره لیفتراک

  • اجاره لیفتراک برای کوتاه مدت. اجاره لیفتراک در مرکز اویس می تواند به مدت 1 روز تا 12 ماه انجام گیرد.
  • اجاره لیفتراک برای بلند مدت. اجاره لیفتراک برای بیش از یک سال.

اجاره لیفتراک آویس چطور می تواند به شما کمک کند؟

اجاره لیفتراک آویس می تواند برای مشتریان خود انواع متنوعی از لیفتراک ها را برای اجاره دادن فراهم کند. لیفتراک های موجود ظرفیت های متفاوتی از 1 تن تا 13 تن را دارند. اجاره لیفتراک برای کاربرد ها و استفاده های بسیار گوناگونی قابل استفاده است و لیفتراک های موجود تا ارتفاع بسیار بالایی می توانند بار ها را حمل کنند.

چه اجاره لیفتراک را برای بلند مدت بخواهید و چه برای کوتاه مدت، اجاره لیفتراک آویس خدمات ویژه ایی را به شما پیشنهاد خواهد داد.

اگر شما به راننده لیفتراک هم نیاز داشته باشید با اجاره لیفتراک می توانید راننده هایی حرفه ایی را برای راندن لیفتراک داشته باشید.