لوگو-لیفتراک-خالد-khaled-liftrack

0172 188 0912

آغاز اجرای پویش «چشم به راهیم» در جاده‌های البرز |علی زندی‌فر در گفت وگو با لیفتراک خالد با اشاره به اینکه پویش «چشم به راهیم» همزمان با سراسر کشور برای سومین سال متوالی در البرز نیز اجرا می‌شود، اظهار کرد: این پویش با هدف ارتقای ایمنی سفرهای برون شهری در نوروز و کاهش خطرات و سوانح رانندگی از امروز (۲۴ اسفند ماه) تا ۱۳ فروردین اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد: این پویش در راستای اهداف و برنامه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور برای فرهنگ‌سازی، ارتقای ایمنی، کاهش سوانح رانندگی و ایجاد توجه و انگیزش در سرنشینان خودرو و ایفای نقش حداکثری و هوشمندانه هنگام سفر اجرا می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز از اجرای پویش چشم به راهیم در قالب مجموعه‌ای از برنامه‌های فرهنگی، رسانه‌ای و هنری در طول اجرای طرح نوروزی در استان خبر داد.

زندی‌فر گفت: کمک به افزایش ایمنی در سفرهای نوروزی، پاسداشت ارزش‌های دینی و مذهبی در سفرهای نوروزی به‌ویژه ماه رمضان و ترغیب رانندگان به توقف وسایل نقلیه در طول سفر با هدف رفع خستگی ناشی از رانندگی طولانی در مجتمع‌های خدمات رفاهی از جمله اهداف این طرح است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز بیان کرد: ۱۵ دقیقه استراحت در ازای هر دو ساعت رانندگی می‌تواند بسیاری از تصادف‌های جاده‌ای را کاهش دهد که بهترین محل برای توقف و استراحت مجتمع‌های خدمات رفاهی و ایستگاه‌های اجرای طرح پویش «چشم به راهیم» است.منبع : مهر نیوز