آگوست 06 2018 0دیدگاه
اجاره لیفتراک

اجاره لیفتراک مدل مَنیتو

هنگام اجاره لیفتراک با اینکه تنوع خودروهای حمل بار بسیار زیاد است اما اجاره لیفتراک مدل مَنیتو که 8000 پند را می تواند حمل کند پیشنهاد بسیار خوبی است. قبل از اجاره لیفتراک بهتر است با چهار مورد مهم آشنایی پیدا کنید.

با اجاره لیفتراک این مدل خودروی حمل بار تمام کار های مربوط به حمل و بالا بردن و جابه جایی بار را می توانید به راحتی انجام دهید. این مدل لیفتراک توانایی این را دارد تا با 4  چرخش به هر جایی برود. تا برای اجاره لیفتراک در هر جایی و حمل و جابه جایی بار در هر نقطه ایی مناسب باشد، مقاومت و استحکام این مدل لیفتراک بسیار بالا است و به همین خاطر بسیار مورد توجه مشتریان اجاره لیفتراک است. ساختار این مدل لیفتراک به قدری محکم و پر قدرت است که مهم نیست راهی که لیفتراک عبور می کند چقدر ناهموار و سخره مانند باشد. اجاره لیفتراک این مدل خودروی حمل بار برای ساخت و ساز های ساختمانی، صنعتی و کارهای کشاورزی بسیار مناسب است.

همانطور که در مقالات قبل مطالعه کردید اجاره لیفتراک باید به دقت انجام شود و شما هنگام اجاره لیفتراک باید از ممنوعیت ها و خطرات آن آگاهی داشته باشید. برای مطالعه بیشتر در این مورد می توانید مقالات قبل را بخوانید.

اجاره لیفتراک این مدل خودروی حمل بار راندن و استفاده از لیفتراک را برای شما بسیار آسان می کند. وقتی اجاره لیفتراک را با این مدل خودروی حمل بار انجام دهید. می توانید اطمینان داشته باشید که با امنیت بیشتری از لیفتراک استفاده می کنید. این مدل لیفتراک بار را تا ارتفاع 21 پا می تواند بالا ببرد.

برخی ویژگی های اجاره لیفتراک مَنیتو

  • موتور این مدل لیفتراک 80 اسب بخار و توربو شارژری است.
  • ظرفیت کل لیفتراک: 26 گالن است.
  • وزن لیفتراک: 17.385 پُند است.
  • این مدل لیفتراک دارای سیستم هشدار دهنده است.
  • این مدل خودروی حمل بار برای اجاره لیفتراک مخصوص راه های سخت و نا هموار ساخته شده است.

modir

Write a Reply or Comment